Informacje

Zapraszamy do zakładki – CENNIK

Bezpieczeństwo Covid – 19

Co zrobić aby apartament był bezpieczny?

Koronawirus niestety nie zniknie. Musimy nauczyć się z nim żyć ?. Jako firma zajmująca się wynajmem apartamentów mieliśmy niemały dylemat co zrobić żeby zapewnić bezpieczeństwo w naszych apartamentach. Odkażanie powierzchni środkami chemicznymi – oczywiście !!! – Ale czy to wystarcza, czy możliwe jest dotarcie do każdego miejsca? Ozonowanie – super tylko czy ono zabija wirusy? Lampy UV – wirusy zabijają, ale jak tu włożyć cały apartament pod lampę??? Po każdym pobycie gości wezwać firmę odkażającą – nierealne. Więc co mogliśmy zrobić? Udało nam się znaleźć urządzenie które łączy w sobie kilka możliwości. Urządzenia oparte na technologii ReSPR NCC pracują w szpitalach oraz salach operacyjnych.

Tak więc w naszych apartamentach dla bezpieczeństwa Państwa jak i naszego ( bo to my wchodzimy do apartamentu jako pierwsi) stosujemy: każdorazowo dezynfekcję urządzeniem ReSPR 3001, dodatkowo odkażamy powierzchnie preparatami chemicznymi oraz zamontowaliśmy w każdym apartamencie dozownik do dezynfekcji rąk.

Opinia wśród gości

Jako firma zajmująca się wynajmem apartamentów, możemy się pochwalić:

  • Kilkukrotnym otrzymanym i utrzymanym Statusem Superhosta w Airbnb oraz otrzymaniem rewelacyjnej oceny 9,8 na booking.com.
  • Nasze wyniki najlepiej świadczą o tym, że Goście i ich potrzeby są dla nas najważniejsze.

 Apartamenty w najlepszych
lokalizacjach Gdańska

Zarezerwuj ekskluzywny apartament już dziś!