Ideal Apartments

Firma Ideal Apartments jest firmą rodzinną i powstała z pasji do podróżowania, zwiedzania oraz aranżacji wnętrz. Wykorzystaliśmy nasze wykształcenie i przygotowanie marketingowe, architektoniczne, budowlane, instalacyjne do stworzenia najlepszych apartamentów w Gdańsku. Przygotowując się do podróży, zawsze wybór miejsca na pobyt powodował u nas mieszane uczucia: Czy będzie tak jak na zdjęciach? Czy będzie czysto? Czy wyjedziemy zadowoleni?. W Ideal Apartments jest dokładnie tak jak sami chcielibyśmy spędzać urlop. Mamy nadzieję, że nam się to udało i będziecie Państwo do nas wracać.

Ideal Apartments posiada w swojej ofercie komfortowe apartamenty na wynajem w Gdańsku. Jeśli szukacie Państwo alternatywy dla wielkich hoteli czy pensjonatów wynajmowanych na terenie Trójmiasta, to bardzo serdecznie zapraszam. Niezależnie czy jesteście Państwo w podróży służbowej lub turystycznej, potrzebujecie zarówno spokojnego miejsca na odpoczynek jak również bazy wypadowej do zwiedzania naszego pięknego miasta Gdańsk. Wszystkie apartamenty zlokalizowane są w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych atrakcji Starego Miasta. Każdy został inaczej zaprojektowany i zaaranżowany, ale z wszelką dbałością o zapewnienie maksymalnej wygody, komfortu i w poczuciu doznań estetycznych. Najważniejszymi kryteriami są: wysoka jakość wykończenia, czystość oraz wysoki standard wyposażenia.

W każdym Apartamencie, znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, w której, można ale nie trzeba gotować  (szczegółowe opisy i informacje znajdują się na stronach poświęconych poszczególnym apartamentom). Wybór należy do Państwa, często lokalizacja jest najważniejsza, wybierając apartament w nowoczesnym budynku (700 metrów od ulicy Długiej) znajdziecie się Państwo w cichej uliczce z możliwością zaparkowania samochodu na parkingu podziemnym, jednakże nadal jest wszędzie blisko. Wybierając lokum w pięknej kamienicy Starego Miasta Gdańska w ścisłym centrum, poczujecie natomiast bezpośrednio klimat miasta, będziecie mogli uczestniczyć w Jarmarku Św. Dominika a zasypiając patrzeć na cudnie oświetloną Bazylikę Mariacką.

 Apartamenty w najlepszych
lokalizacjach Gdańska

Zarezerwuj ekskluzywny apartament już dziś!